ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby i gusta naszych Klientów, zapewniamy olbrzymi wybór eleganckich i markowych okien, osłon okiennych i tarasowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, bram garażowych, podłóg, a także mebli tapicerowanych. Oferujemy wyłącznie produkty wyselekcjonowane, wiodących polskich i zagranicznych producentów, jak: DAKO, Stolbud Włoszczowa, Asilo, Selt czy Decoratum. Możesz wybierać spośród produktów tradycyjnych i nowoczesnych, uniwersalnych i stylowych, standardowych i nietypowych, klasycznych i ekskluzywnych, w zależności od swojego zapotrzebowania i możliwości budżetowych. Wykonujemy również zabudowy indywidualne – szafy, garderoby i kuchnie, a także zabudowy szklane ze szczególnym uwzględnieniem ogrodów zimowych. Wysoką jakość produktów i naszych usług potwierdzają liczne nagrody, wyróżnienia, a także atesty i certyfikaty jakościowe.

W naszej ofercie najdziesz niemal wszystko, co konieczne jest do stworzenia przestrzeni wyjątkowej, eleganckiej i praktycznej – na miarę Twoich oczekiwań.

Większość produktów można obejrzeć w naszym salonie ekspozycyjnym, mieszczącym się w Zielonce przy ul. Poniatowskiego 109, do którego serdecznie zapraszamy. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji – odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w wyborze najodpowiedniejszych w Twoim przypadku elementów wyposażenia domu czy mieszkania.

Masz pytanie? ZADZWOŃ!
500 366 373
lub NAPISZ!

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji